המלצות

{"post_type":"testimonials","featured_style":"testimonial2","grid_excerpt_length":"99999999"}
 • תודה על פעילות צומחים ביחד

  היי גל! תשמע הייתי חייבת לשלוח פידבק כי זה פשוט מדהים היוזמה הזאת שיצרת!!! שמי שיראל, אני סטודנטית לרפואה סינית שנה ד'. הלימודים האלה זה השמחה והחיות שלי! והתקופה הזאת עכשיו של להיות בבית בלי הלימודים כל כך קשה לי! ממש. והמיזם הזה פשוט אדיר!!! זה החזיר לי את השמחה והניצוץ ואני צופה ומקשיבה בהתלהבות לכל שיעור ותובנה חדשה. זה ממלא ממש. אז תודה ענקית על זה!🙏🏻

 • המלצות בוגרי הקורסים

  אחרי שני קורסים מושלמים ומרתקים שגל מארגן, עם מרצים מדהימים! אני שמחה, מרוצה ומאושרת שלקחתי חלק במסעות המופלאים האלה!! ללמוד מהטובים ביותר ממליצה בחום לכל מי שמתעניין בגינקולוגיה סינית ובריאות האישה ברפואה הסינית, לא לחשוב פעמיים ולהשתתף בקורסים הנהדרים שיש לגל להציע!!

  ליהי תעוז

  בוגרת 4 שנות לימודי רפואה סינית וטווינא במכללת רידמן.
 • מה אומרים בוגרי הקורס

  קורס מרתק וקליני הנותן כלים אמיתיים לטיפול. משלב תכנון ההריון, זמן ההריון ואחריו. מגוון מרצים עם נסיון עשיר בדיקור וצמחים. קורס חובה למי שמלווה נשים בהריון בכל השלבים.

  רונית בנימין וולפסון

  רונית וולפסון Dip.ac - רפואה סינית באילת ובערבה
 • קורס הריון ולידה מחזור 1

  מאוד ממליצה על הקורס, לי זה הוסיף המון לקליניקה וסידר לי את כל הנושא של הריון ולידה. המרצים בקורס מדהימים בעלי ידע רב כל אחד/אחת בתחומם, ניתנו כלים וידע אשר נתנו לי כיוון וביטחון לגשת לטיפולים ולראות תוצאות מדהימות! גל עצמו בנאדם מקסים עוזר ואכפתי, ממליצה בחום על הקורס!!!

  ליטל שרביט

  מטפלת מוסמכת ברפואה סינית, ארומתרפיה מסורתית, שונישין ודיקור קוסמטי.

הוסיפו המלצה
  X