קנאביס בחלוק לבן – מחלות מעי דלקתיות

אפריל, 2021

26אפר9:00 am11:00 amקנאביס בחלוק לבן - מחלות מעי דלקתיותתפקיד הקנאביס ונגזרותיו במחלות מעי דלקתיות

דר תמנע נפתלי

פרטי המפגש

תפקיד הקנאביס ונגזרותיו במחלות מעי דלקתיות
מנחה:
ד”ר תמנע נפתלי (MD)

קנאביס ונגזרותיו משפיעים על תהליכים רבים במערכת העיכול באמצעות מערכת האנדוקנבינואידים (ECS)אשר משפיעה על הומאוסטזיס במערכת העיכול ולכן ניתן לטפל בחלק מהפרעות במערכת העיכול בקנבינואידים. בשנים האחרונות נאספים מחקרים ודיווחים רבים על הקלה משמעותית במצבם של חולים במחלקות מעי דלקתיות בעזרת שימוש בקנאביס. למרות היתרונות האפשריים שלו, השפעות לא רצויות או אפילו מזיקות של קנאביס יכולות להגביל את השימוש בו. תופעות לוואי כמו תסמונת hyperemesis של קנבינואידים משפיעות על משתמשים מסוימים.
בהרצאה נסקור את הידע המתקדם שקיים ברפואה המערבית כיום בנושא מחלות מעי דלקתיות ובנושא מערכת האנדוקנבינואידים (ECS), נתעדכן בדיווחים ומחקרים אחרונים על טיפול במחלות מעי דלקתיות בעזרת קנאבינואידים ונסקור את רשימת הסכנות והדגלים האדומים בשימוש בהם.

למי מתאימה ההרצאה ? ההרצאה מתאימה למטפלים מתחומי נטורופתיה, רפואה סינית הרבליזם ארומתרפיה ותזונה.

על המרצה:
ד”ר תמנע נפתלי מומחית למחלות מעי דלקתיות במחלקה הגסטרואנטרולוגית בבי”ח חולים מאיר. בוגרת לימודי רפואה בבית ספר לרפואה סאקלר באוניברסיטת תל אביב, התמחתה ברפואה פנימית ובגסטרואנטרולוגיה במרכז הרפואי מאיר. מזה כ 25 שנים משמשת מומחית לגסטרואנטרולוגיה במרפאה קהילתית והן במכון לגסטרואנטרולוגיה והפטולוגיה במרכז הרפואי מאיר. השתתפה בלמעלה מ -20 מחקרים ממומנים בתעשייה וכן במחקרים רבים שיזמה עם עמיתיה. חוקרת: מחלות מעי תפקודיות כמו גסטרופרזיס, אכאלזיה, תסמונת המעי הרגיז ועצירות וכמו כן מחלות מעי דלקתיות ושימוש בקנאביס רפואי.

מחיר – 79 ש”ח בהרשמה מוקדמת עד תאריך 5/3/2021
מחיר מלא 229 ש”ח

ההרצאה תוקלט ותועלה לאתר, תהיה זמינה לנרשמים למשך 24 חודשים

מומלץ להקדים ולהזמין – ההרצאה תימכר באתר במחיר מלא

 

  לפרטים נוספים

   

   

   

   

  זמן

  09:00 - 11:00

  מרצה

  ד"ר תמנע נפתלי (MD)ד”ר תמנע נפתלי מומחית למחלות מעי דלקתיות במחלקה הגסטרואנטרולוגית בבי”ח חולים מאיר. בוגרת לימודי רפואה בבית ספר לרפואה סאקלר באוניברסיטת תל אביב, התמחתה ברפואה פנימית ובגסטרואנטרולוגיה במרכז הרפואי מאיר. מזה כ 25 שנים משמשת מומחית לגסטרואנטרולוגיה במרפאה קהילתית והן במכון לגסטרואנטרולוגיה והפטולוגיה במרכז הרפואי מאיר. השתתפה בלמעלה מ -20 מחקרים ממומנים בתעשייה וכן במחקרים רבים שיזמה עם עמיתיה. חוקרת: מחלות מעי תפקודיות כמו גסטרופרזיס, אכאלזיה, תסמונת המעי הרגיז ועצירות וכמו כן מחלות מעי דלקתיות ושימוש בקנאביס רפואי.

  הרשמה

  לרכישה במחיר הרשמה מוקדמת

  מחיר: 229.00 79.00

  X